Kolozs megyei vállalkozói fórum – Kolozsvár
2025. december 4-én, Kolozsváron került sor a Kolozs megyei vállalkozói fórumra,
amelyen 50 vállalkozó vett részt Kolozs megye legfontosabb cégeinek vezetői közül. A
rendezvény célja egy egységes platform teremtése a vállalkozók és politikusok között, hogy
megbeszélhessék a gazdaságot érintő kérdéseket úgy vállalkozói szemmel, mint politikus
szemmel.

A rendezvényen jelen voltak szakemberek, vállalkozók, politikusok, akik tudásokat
egymással megosztva erősítették a közösségi párbeszédet. Közösségszervező szerepet is töltött
be a rendezvény, tovább erősítve a kapcsolatokat és elősegítette az új ismeretségek létrehozását.
Meghívottak voltak Kelemen Hunor, a Romániai Magyar Demokrata Szövetség elnöke,
Szász Levente a BBTE Közgazdasági és Gazdálkodástudományi Karának dékánhelyettese,
illetve köszöntőt mondott Csoma Botond parlamenti képviselő és Tasnádi István Szilárd
szenátor. Beszédeikben hangsúlyozták az együttműködés fontosságát és az ilyen rendezvények
szükségességét.


A rendezvény után állófogadás fogadta a résztvevőket, ahol kötetlen beszélgetéseket
folytathattak egymással, tovább erősítve kapcsolataikat. A rendezvény gördülékenyen és méltó körülmények között valósulhatott meg. A Kolozsváron szervezett fórum megalapozta a vállalkozói közösség további együttműködését és megalapozta a közös gondolkodást közösségünk jövőjéről.
Ezúton is köszönetüket fejezzük ki minden résztvevőnek és közreműködőnek!
